Sektöre Girişimiz

Firmamız, sektöre 1989 yılında giriş yapmıştır. 1989’da ekibimiz evlerdeki koltuk, halı vb ev eşyalarının temizlik çalışmalarında faaliyet göstermiştir.

Halı Yıkama Fabrikamız Açıldı

Sektöre giriş yaptığımız günden beri ekip olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamayı amaçladık. Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda 2000 yılında halı yıkama fabrikamızın açılışını yaptık. Müşterilerimizin halılarını adreslerinden teslim alıp fabrikamızda en kısa sürede temizlik işlemlerini tamamladıktan sonra adreslerine teslim ederek halı yıkama hizmetimize sektördeki tecrübemizi kullanarak devam ettik.

Halı Yıkama Makinemizi Ürettik

Geçen süre içerisinde firma olarak kendimizi geliştirdik ve 2006 yılında halı yıkama makinemizi ürettik. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmeti daha da ileriye taşıyabilmek için ürettiğimiz makineyi kullanarak hizmet sağlamaya devam ettik.

Ürettiğimiz Halı Yıkama Makinesinin İlk Satışını Yaptık

Üretmiş olduğumuz halı yıkama makinesinin ilgi göstermesi ile birlikte ilk kez satışı yapıldı ve yeniden halı yıkama makinesinin üretimini gerçekleştirdik. Halı yıkama makinemize ilginin gittikçe artması nedeniyle firma olarak halı yıkama makinesi üretiminde de kendimizi geliştirerek bu alanda da hizmetlerimize devam etmekteyiz.

halı yıkama makineleri

Belgelerimiz

İşletmenize En Uygun Fiyat Teklifi Almak İçin Formumuzu Kullanın

WhatsApp İletişim
Telefon
Yol Tarifi