Halılarınız evinizden ücretsiz alınır yıkanıp temizlendikten sonra size ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Halı temizleme hizmetlerimiz arasında Battaniye, Yorgan, Kilim Yolluk ve evde yıkanması zor olan tüm parçaları da yıkıyoruz.

Kendimizi, İskenderun Halı Yıkama şirketi adil fiyatlar ve dürüstlük ilkesine sahiptir ve makinalarımız kendi üretimimizdir. Üstün halı temizleme ekipmanı, daha temiz halılar anlamına gelir. Halı temizlik hizmetimiz halınızın güzelliğini geri kazandırabilir ve  ömrünü uzatabilir. Tam servisli halı temizliği sunuyoruz.

Lekeleri, dökülmeleri ve kokuları almak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Teknisyenlerimiz, halıları güvenli bir şekilde temizlemek, kokularını gidermek ve sterilize etmek konusunda eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. İskenderun’da en iyi halı temizleme şirketi olmayı hedefliyoruz.

İskenderun Halı Yıkama Fiyatları

Halı temizleme fiyatlarımız makul derecededir bazen ucuz halı yıkama şirketleri de olabilir ama her işte olduğu gibi halı temizlemenin de bir maliyeti vardır. Bu maliyetler kısaca işçi, elektrik,su, leke sökücüler, araç servis, iş yeri kirası ve diğer giderler ile birlikte toplandığında yıkama fiyatları için makul olduğunu sizde anlayacaksınız biz müşterilerimize her zaman dürüst olduk ve dürüst kalacağız.

Halılar Yıkanmadan önce Ayırma Aşaması

Halı yıkamaya başlanmadan önce halılar dokunma ve kullanılan iplik türlerine ayrılır. Örnek:  Yün Halı, Naylon Halı, Polyester Halı, Olefin Halı, Akrilik Halı. Son Olarak Halılar El dokuma Halısı ve makine dokuması Halısı olanlarda ayrılır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır ?

Halı daha sonra kalan neminde gitmesi için bekletilir. Kurutma işlemi bittikten sonra halı kontrol tezgahında kir ve leke kontrolü yapılır ve herhangi bir kirlilik söz konusu değilse halı paketlenir.eğer kirli olduğu ve leke varsa tekrar yıkama sırasına geçer.

iskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkama
WhatsApp İletişim
Telefon
Yol Tarifi