Mevsim ne olursa olsun halılarınızı, koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden İskenderun Halı Yıkama ile iletişime geçiniz. Site vasıtasıyla, firma yetkililerine kolayca ulaşabilecek ve hizmet taleplerinizi iletme fırsatı bulabileceksiniz.

İskenderun Halı Yıkama firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdüren firma, her biri birbirinden deneyimli personellere sahiptir. Halı Yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firma, müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Kaliteli ve hızlı hizmeti sayesinde halı yıkama ve yorgan yıkama konusunda bu firmadan yardım alabilirsiniz.

İskenderun Halı Yıkama firmasını daha yakından tanımak adına, siz de hemen imajhaliyikama.com isimli web adresine giriş yapınız. Site ile birlikte, firma tarafınca sunulan tüm hizmetleri, kapsamlıca inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

İskenderun Halı Yıkama firmasında halılarınızın 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır. Özenle yıkanan halılarınız, özel sıkma makinelerinde sıkılarak hızlı bir şekilde kurutmaya alınır. Sıkılan halılar daha kısa sürede kurur. Halı yıkama sonrası, ambalajlanan halılar, tam olarak kurutulur. Halıların sevki için yapılan ambalajlar teslimat sonrası çıkarılmalıdır.

İskenderun’un bir çok bölgesinide de ayrı ayrı hizmet verme kapasitesine sahip olan İmaj Halı Yıkama Fabrikası ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

İskenderun Halı Yıkama yetkililerine ulaşmak adına, (0326) 618 71 41 numaralı telefonu arayınız.

iskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkamaiskenderun halı yıkama

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim
Telefon
Yol Tarifi